Objednávka
 

OBJEDNÁVKA SMLOUVY A JINÉ DOKUMENTY ONLINE

V jednoduchých případech Vám  nabízíme vypracování smluv, návrhů a jiných požadovaných dokumentů či podání online – bez nutnosti navštívit naší advokátní kancelář!

Tím ušetříte mnoho času a také samozřejmě prostředků.

Stačí Vám pouze vyplnit níže zobrazený formulář kam zadáte všechny potřebné údaje a informace. Po obdržení těchto informací Vám zašleme případné doplňující otázky, kalkulaci a fakturu. Po uhrazení Vám požadovaný dokument vytvoříme a následně  zašleme elektronickou cestou nebo v tištěné formě v potřebném počtu vyhotovení – samozřejmě s podrobným návodem jak postupovat dál když to budou dané dokumenty a procesy vyžadovat.

Vše je rychlé, spolehlivé a mnohem levnější než při běžné návštěvě advokátní kanceláře.

Cena za tyto služby se odvíjí podle náročnosti úkonu a typu požadovaného dokumentu. Orientačně se ceny pohybují za online vytvoření smluv a dokumentů  od 3.000 do 6.000,-Kč. Cenu Vám vždy zašleme dopředu a Vy nám jí odsouhlasíte, teprve po jejím odsouhlasení Vám dokumenty vypracujeme.  Cena se vždy tímto způsobem domlouvá individuálně.

Touto formou jsme schopni zpracovat i smlouvy rozvodové – v případě, že půjde o smluvní – nesporný rozvod. V takovém případě vypracujeme návrhy tak, aby řízení mohlo proběhnout hladce a bez přítomnosti účastníků u soudu.

Respektujeme přání klienta a pokud chcete z jakýchkoliv důvodů zůstat v anonymitě, zašleme Vám koncept smlouvy bez údajů o účastnících. V takovém případě ovšem nesete sám odpovědnost za správnost a úplnost údajů, které si do dokumentů doplníte.


Objednávka

  • Definujte Váše požadavky, uveďte veškeré údaje o všech účastnících, předmětu a kontakty